Skip to content Skip to footer
kullannnnnn
fabrika ve kapılar
20 Yıllık Deneyim

Uzman ekibimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımız sektörde güvenilir bir marka olmamıza katkı sağlıyor.

Estetik tasarım ve üstün güvenlik özellikli çelik kapı ve yangın kapılarımız müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıyor.

Deneyim
8080+
Mutlu Müşteri
80808080+
Proje
808080+
Şehir
8080

Tarihçe

İdol Çelik Kapı, faaliyetlerine 2004 yılında Akdeniz Bölgesi’nde kurulan fabrikasında çelik kapı üretimiyle başladı. Büyüme hedeflerinin temellerini fabrika kapasitesini artırarak ve kalifiye ekibini büyüterek atan İdol Çelik Kapı, bugün 10.000 adet üretim kapasiteli bir firma olarak hizmet vermektedir. Büyüme süresinde iş ortakları ve müşterileriyle iyi ilişkiler kurarak, üretim kalitesinde benimsediği üstün hizmet anlayışı ve her alanda yoğun Ar-Ge çalışmaları sayesinde bugün Türkiye’nin önde gelen yangın kapısı üreticilerinden birisi olarak varlığını devam ettirmektedir. Kuruluşumuzun en önemli unsurlarından biri olan paydaşlarımızla olan ilişkimizi güven ve sevgi ilişkisiyle sürdürerek sektördeki pozisyonumuzu daha da pekiştirmeyi hedeflemekteyiz. T.S.E. standartlarında ürünlerimiz ve uzman kadromuzla teknolojiyi yakından takip edip inovatif ürünler piyasaya sürerek, estetik ve şıklığı kaliteyle birleştirip müşterilerimize son derece geniş ve sürekli gelişen bir ürün yelpazesi sunarak yerel piyasa ve globalde büyüyerek devam etme gayesindeyiz.

Neden mi bizi tercih etmelisiniz?

Temel Değerler

Servis ve ürünlerimiz; Güveni temel aldığımız müşterilerimizle yakın ilişkiler kurmak, onlara zamanında teslimat ilkesiyle en iyi ürünlerle hizmet etmemize yardım etmektedir.

Güvenilirlik; En önemli değerlerimizden birisi çalışanlarımız, iş ortaklarımız ve müşterilerimizi esas alarak saygı ve güven çerçevesinde itibarımızı yüceltmektir.

Kalite politikamız; Ürünlerimizin kalite çerçevesinde üretildiğinden emin olmanın yanı sıra, müşterilerimizin en iyi ve güvenli hizmeti almasının kalıcı ilişkiler doğuracağına inanıyoruz.

Kazan-kazan ilkemiz ve büyüme; Güvenilir ve işine bağlı çalışanlarımız sayesinde, her yıl biraz daha büyüyen şirketimiz ve dış pazarla da artan satışlarımızın makroekonomiye de katkıda bulunmasını temenni ediyoruz. Büyüme oranımız bölge istihdamına da katkıda bulunmaktadır.